Svētdien, 23. augustā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta namā norisinājās tradicionālas sacensības novusā – Eduarda Veselova 21. piemiņas turnīrs novusā. Šogad uz sacensībām bija ieradušie 28 novusa spēlētāji no Balviem, Daugavpils, Jēkabpils, Pļaviņām, Preiļiem, Viesītes, Viļāniem un, protams, mājinieki rēzeknieši.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas 11 kārtās sešos setos. Intriga par uzvarētāju saglabājās līdz pēdējai kārtai, divi sportisti sakrāja 8,5 punktus un pēc nolikuma šajā gadījumā tika izspēlēta pārspēle 7 setos. Pārspēlē tikās daugavpilieši Aleksandrs Rakovskis un Staņislavs Mosāns, precīzāks bija Staņislavs, kurš izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3, atstājot otrajā vietā Aleksandru. Trešajā vietā ar 7,5 punktiem rēzeknietis Kārlis Treijs, ceturtajā vietā 7 punktiem Heinrihs Janovskis (Viļāni/ Rēzekne), piektajā vietā ar 7 punktiem Ivars Strautnieks (Pļaviņas/ Skrīveri), sestajā vietā ar 7 punktiem Vilnis Pavasars (Jēkabpils).

Kopā ar vīriem cīnījās arī sievietes un jaunieši. Labākās dāmas titulu ar sakrātiem 6 punktiem izcīnīja Anna Laganovska (Viļāni/ Rēzekne), bet starp jauniešiem labākais bija Juris Stikāns (Jēkabpils; 6 punkti).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?