Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) Zinību dienas pasākums aizsāka jauno 2020./2021. studiju gadu.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektore, profesore Iveta Mietule uzsvēra, ka pirmo kursu studenti ir kļuvuši mūsējie. “Ir patiess prieks, ka mūsu saime ir bagātāka. Gribu uzsvērt, ka uzvar tas, kurš uzdrīkstas vairāk. Lai šie vārdi jums ir kā ceļa maize. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ir darīts viss, lai students uzdrīkstētos un īstenotu sapņus. Lai šis gads ir veselīgs, izaicinājumiem bagāts un radošs,” vēlēja rektore.

Klātesošos uzrunāja un svētību jaunajam darba cēlienam deva Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis. “Šodien ir Zinību diena. Man prieks būt jūsu vidū. Prieks, ka jaunieši izvēlas mācīties. Mūsu valstī vajadzīgi cilvēki, kuri apveltīti ar gudrību un gara spēku,” uzsvēra J. Bulis.

RTA rektore sveica bīskapu dzīves jubilejā un izteica lielu pateicību, par stiprinošiem vārdiem un sniegto atbalstu.

Šogad garīdzniekam, rakstniekam, Latgales atmodas kustības darbiniekam, Latvijas vēstures pētniekam, Rēzeknes Valsts skolotāju institūta direktoram Monsinjoram Nikodemam Rancānam ir 150 gadu jubileja. Ziedus pie pieminekļa devās nolikt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas 2019. gada Rozes un Bruņinieka titula ieguvēji Jana Kozule un Ēriks Meteļskis. Dejas vieglumu uzbūra deju kopas “Dziga” dejotāji (vadītāja Inga Žirgule).

Jaunos studentus sveica fakultāšu dekāni: Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne, profesore Iluta Arbidāne, Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka, Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns profesors Jānis Dzerviniks. Savukārt Studējošo padomes pārstāvis Sandis Proms novēlēja pirmo kursu studentiem būt aktīviem, izmantot RTA piedāvātās iespējas.

Līdz ar kļavu lapu sārtu septembris mums visiem Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā iezīmē skaistu, darbīgu un radošu ceļu. Lai izdodas sapņot, noķert sapņu ķērājā pozitīvus mirkļus un piepildīt lielus un mazus sapņus!

Lolita Kivleniece-Kuzņecova, RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?