Jaunā mācību gada sākumā daudzi vecāki saskārās ar situāciju, kad nedarbojas viņu bērna karte, kas nodrošina bezmaksas braukšanas iespēju vai braukšanas atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā. Tāpēc vēlreiz pievēršam jūsu uzmanību tam, ka pirmsskolas Rēzeknieša kartes obligāti jānomaina uz skolēna kartēm. Tas attiecināms uz visiem bērniem, kuri izmanto SIA “Rēzeknes Satiksme” autobusus un šī gada 1. septembrī uzsākuši mācības 1. klasē.

Atgādinām: lai mainītu karti, likumiskam pārstāvim kopā ar bērnu, personas apliecinošajiem dokumentiem jāvēršas Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, kur tiks izsniegta jauna karte. Ja bērna deklarētā dzīvesvieta nav Rēzeknē, tad jāiesniedz izziņa no attiecīgās Rēzeknes pilsētas skolas, ka bērns uzsāks tajā mācības. Tad bērnam braukšana pilsētas sabiedriskajā teritorijā būs ar 50 procentu atlaidi.

Ja iepriekšējā pirmsskolas karte nav bojāta, nozaudēta un tiek nodota Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, tad jaunās Rēzeknieša kartes izsniegšana būs bez maksas.  Atkārtotā (ja karte nozaudēta vai bojāta) Rēzeknieša kartes izsniegšana maksā 4 eiro. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā par Rēzeknieša kartes iegādi var norēķināties tikai bezskaidrā veidā, t.i., ar bankas karti. Ja iedzīvotājs vēlas samaksāt par karti skaidrā naudā, viņam būs jāizmanto bankas vai pasta pakalpojumi.

Rēzeknieša kartes izsniedz: otrdienās no plkst. 13.00 līdz 15.30, trešdienās no plkst. 14.00 līdz 16.00. un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Cienījamie vecāki, ja vēlaties, lai jūsu bērns arī turpmāk izmantotu pilsētas sabiedrisko transportu bez maksas, stingrs lūgums parūpēties par minēto nosacījumu izpildi. Pilsētas dome sadarbībā ar SIA “Rēzeknes Satiksme” nolēma nākt jums pretī un dot laiku karšu maiņai – divas turpmākās nedēļas. Ja kādu iemeslu dēļ nepaspējāt laikus nokārtot visas formalitātes, šajā periodā braukšanas maksa netiks iekasēta, taču aicinām nevilcināties un vērsties Iedzīvotāju apkalpošanas centrā.

Plašāka informācija pa tālr. 646 07609.

Informāciju sagatavoja Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes Vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?