Valsts robežsardzes koledžā ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējuma atbalstu modernizēta un labiekārtota konvojnieku mācību auditorija, kā arī pilnveidota mācību materiāli tehniskā bāze konvojnieku apmācību nodrošināšanai.

Projekta gaitā tika iegādāts aprīkojums un ekipējums – biroja tehnika, datorprogrammas, datortehnika, sporta inventārs, mēbeles, sakaru līdzekļi un materiāli, foto un video tehnika un piederumi, bezpilota lidaparāts, sadzīves tehnika mācību auditorijas aprīkošanai, medicīnas manekens, medicīnas inventārs un materiāli, speciālais inventārs un apģērbs (praktisko nodarbību organizēšanai), dažādi materiāli mācību mērķiem, kā arī nomainīts lidmašīnas maketa grīdas segums un krēsli.

Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2014. – 2020.gada programmas projekts Nr.VRK/PMIF/2019/3 „Konvojnieku mācību materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” tika īstenots gada laikā – no 2019. gada 25. jūlija līdz 2020. gada 31. augustam. Projekta kopējais finansējums veidoja 150 000 eiro, no kuriem 37 500 eiro ir valsts budžeta finansējums, savukārt pārējā summa 112 500 eiro ir Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējums.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?