Šis gads ir ievērojams arī ar to, ka popielai aprit 15 gadi, un  Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra Jauniešu atvērtais centrs “JACis” aicina Rēzeknes un Latgales jauniešu komandas pieteikties ikgadējam pasākumam “Popiela”, kas šogad notiks  27. novembrī plkst. 17.00 Rēzeknes pilsētas Kultūras namā.

Tēma ir ļoti saistoša un oriģināla, ļauj jauniešiem izvērsties un parādīt sevi. Šī gada tematika ir “Stilu kari”.

Cik daudz mēs zinām par jauniešiem, kādi ir jaunieši, kādas ir šīs paaudzes vērtības, novitātes, kā notiek mijiedarbība ar citām paaudzēm – to visu mēs uzzināsim jau pavisam drīz. Būs ļoti interesanti vērot, jo šie jauniešu priekšnesumi atklās katras komandas gaumi un personību.

Popiela ir lieliska iespēja saliedēt klasi, vienot draugu grupas un kolektīvus pop-klipā, kurā savijas jauniešu aktiermeistarība, horeogrāfija, mūzika un radošā pieeja.

Katru gadu konkursā piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan arī pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām. Krāsaini, interesanti un radoši priekšnesumi tiek prezentēti ik gadu.

Galvenais ir uzdrīkstēties un nebaidīties no savām idejām, lai idejas pārvērstu rezultātā, baudāmā kvalitatīvā priekšnesumā, komandām atbalstu gatavošanās procesā nodrošinās pasākuma režisors.

Popielas nolikums

Pieteikuma anketa

Plašāka informācija: Karina Muhamberga-Jermakova, tālr. 26486269.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?