Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālās arēnas atklāšanas pasākumu, kas norisināsies 19. septembrī, varēs vērot video tiešraidē pašvaldības oficiālajā portālā rezekne.lv.

Atklāšanas pasākums sāksies plkst. 11.00 pie galvenās ieejas ar svinīgajām uzrunām un lentes pārgriešanu. 11.30 ledus hallē notiks simboliskā hokeja spēle, muzikālie un daiļslidošanas priekšnesumi, ko klātienē varēs vērot apmeklētāji, kuri paspēja izņemt bezmaksas ieejas kartes. Laika posmā no 11.00 līdz 14.00 atklāšanas pasākumu translēs video tiešraidē pašvaldības mājas lapā rezekne.lv, kā arī saite uz tiešraidi būs pieejama OCR un pašvaldības sociālajos tīklos. Pasākumu vadīs Māris Grigalis.

Paralēli atklāšanas pasākumiem visas dienas garumā no plkst. 11.30 norisināsies Ghetto Football un Ghetto Basketball turnīri un aktivitātes. Tāpat OCR kolektīvs apmeklētājiem sarūpējis dažādus pārsteigumus – bezmaksas ekskursijas, meistarklases, bezmaksas slidošanu un pakalpojumu abonementus ar īpašām atklāšanas atlaidēm.

Iedzīvotājus, kas izvēlēsies apmeklēt atklāšanu klātienē, pašvaldība aicina ievērot ar COVID-19 izplatību saistītos drošības pasākumus.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?