Ceturtdien, 17. septembrī no 16.00 līdz 18.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” sadarbībā ar Rēzeknes Tūrisma attīstības centru aicina piedalīties orientēšanās spēlē visai ģimenei “Kopā mēs esam spēks”, kas būs veltīta Tēva dienai.

Spēlei var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir no 3 līdz 6 personām. Vecumam un fiziskajai sagatavotībai nav nozīmes, gaidām ģimenes ar bērniem. Lai piedalītos spēlē, savā viedierīcē nepieciešams lejupielādēt aplikāciju „Roadgames”, ar kuras palīdzību notiks atzīmēšanās kontrolpunktos un uzdevumu izpilde.

Dalībniekus gaidām ceturtdien, 17. septembrī no plkst. 16.00 pie centra “Zeimuļs” galvenās ieejas, taču pats spēles sākums būs plkst. 16.30, kad komandām tiks dots starts doties distancē. Tiks pārbaudīts gan prāta asums, gan komandas saliedētība un veiklība. Lūdzam parūpēties par laika apstākļiem atbilstošu apģērbu. Visus dalībniekus gaida balvas, trīs labākās komandas saņems īpašas balvas no sporta preču veikala “Planēta”.

Paralēli orientēšanās spēlei apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs. Dalībniekus un viesus cienāsim ar siltu putru un karstu tēju.

Lūdzam pieteikt savu komandu dalībai orientēšanās spēlē līdz 16. septembrim pa t. 28375137 vai uz e-pastu olga.strode@rezekne.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un kontaktus.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties laikus.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Lūdzam ievērot 2 metru drošības distanci un izvairīties no drūzmēšanās!

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti ARPC “Zeimuļs” mājas lapā, sociālajā tīklā Facebook.com

Olga Strode, ARPC metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?