Pagājušās nedēļas nogales piektdienā, 11. septembrī, spēcīgākie un izturīgākie Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu, t.sk. Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas orientieristi pulcējās Adamovā, kur norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta un VRS čempionāta orientēšanas sacensības. Orientieristi startēja trīs distancēs: vīriešu – 5,2 km, vīriešu – veterānu – 3,2 km un sieviešu – 3,3 km.

Rezultātā Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta orientēšanas sacensībās sieviešu grupā zelta medaļu izcīnīja Iveta Jansone (Valsts policija), aiz sevis atstājot Agitu Plakoši (VRS Ludzas pārvalde) un Sandiju Sorokinu (Valsts robežsardzes koledža).

Vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2. vietu ieguva Almants Kalniņš (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests), bet 3. vietu – Aleksandrs Tambovcevs (Valsts policija).

Savukārt vīriešu – veterānu grupā 1. vietu izcīnīja Andris Mireckis (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests), 2. vietu ieguva Aigars Treijers (Valsts policija), bet 3. vietu – R.Briedis (VRS Rīgas pārvalde).

Valsts robežsardzes čempionāta orientēšanas sacensībās sieviešu grupā čempiones titulu ieguva Agita Plakoše (VRS Ludzas pārvalde), aiz sevis atstājot Sandiju Sorokinu (Valsts robežsardzes koledža) un Jūliju Golubevu (VRS Daugavpils pārvalde).

Vīriešu grupā zelta medaļu izcīnīja Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2. vietu ieguva Andis Maisiņš (VRS Ventspils pārvalde), bet 3. vietu – Dmitrijs Boroņenko (VRS Daugavpils pārvalde).

Vīriešu – veterānu grupā 1. vietu izcīnīja Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde), 2. vietā ierindojās Viktors Bondars (VRS Ludzas pārvalde), bet 3. vietā – Atis Andersons (VRS Viļakas pārvalde).

Komandu vērtējumā Valsts robežsardzes čempionāta orientēšanas sacensībās 1. vietu ieguva VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2. vietu – Valsts robežsardzes koledžas komanda un 3. vietu – VRS Ludzas pārvaldes komanda.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze