Sestdien, 12. septembrī Valmierā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 57. sporta spēļu finālsacensības peldēšanā un svara stieņa spiešanā guļus. Turp devās arī Rēzeknes peldēšanas vecmeistari un stiprākie vīri pauerliftingā.

Veiksmīgi starti peldbaseinā izdevās ne vienam vien rēzeknietim. Pa divām medaļām savās vecuma grupās un distancēs izcīnīja Marians Žukovs (40+, 1. vieta 50 m brīvajā stilā un 2. vieta 50 m uz muguras), Iļja Kolesnikovs (35+, 2. vietas 50 m uz muguras un 50 m brīvajā stilā), Igors Saperins (55+, 2. vietas 50m brīvajā stilā un 50 m brasā), Svetlana Greiškāne (50+, 2. vieta 50 m uz muguras un 3. vieta 50 m brīvajā stilā). Olimpiskajā sešiniekā iekļuva Anželika Policāne (45+, 4. vieta 50 m brasā), Valērijs Dubrovskis (45+, 4. vieta 50 m brīvajā stilā un 5. vieta 50 m brasā), Andris Barabiškins (45+, 4. vietas 50 m brasā un 5. vieta 50 m brīvajā stilā), Andrejs Hodjuks (35+, 5. vieta 50 m brasā un 6. vieta 50 m uz muguras), Jurijs Talalajevs (35+, 6. vietas 50 m brasā un 50 m brīvajā stilā).

Uz sacensībām svara stieņa spiešanā guļus aizbrauca tikai četri sporta veterāni, bet visi atgriezās mājās ar godalgām, zelta medaļas izcīnīja Vladimirs Bogdanovs (50+, svara kategorija līdz 105 kg), Vitālijs Gecevičs (40+, līdz 105 kg) un Anatolijs Pikša (40+, līdz 120 kg), sudraba godalgu izcīnīja Oļegs Semjonovs (40+, līdz 93 kg).