22. septembrī norisinājās pašvaldības kapitālsabiedrības “Rēzeknes satiksme” ārkārtas dalībnieku sapulce, kurā par uzņēmuma valdes locekli tika iecelts Viktors Borcovs.

Viktors Borcovs uzņēmumā strādā jau kopš 2011. gada, kur līdz 2017. gadam viņš darbojās IT inženiera un galvenā inženiera amatos, savukārt 2017. gadā tika iecelts Pakalpojumu attīstības un pārdošanas vadītāja amatā. Pēdējos mēnešus Viktors Borcovs pildīja valdes locekļa pienākumus sakarā ar to, ka darba attiecības ar iepriekšējo uzņēmuma vadītāju tika pārtrauktas. Strādājot uzņēmumā, Borcovs saskāries gan ar projektu vadīšanu, realizējis finanšu plānu izstrādi un tā izpildes kontroli, kā arī piedalījies maršrutu tīkla izstrādē un realizācijā.

Piesakoties amatam, Viktors Borcovs uzsvēra, ka viņa līdzšinējā atbildība kā pakalpojumu attīstības un pārdošanas vadītājam bija plānot autobusu vadītāju, dispičeru, pakalpojumu attīstības un pārdošanas nodaļas darba grafikus un kontrolēt darba pienākumu izpildi 56 cilvēku komandai, nodrošinot pārvadājumu, sniegto pakalpojumu un iepirkumu procesus.

Pēdējā mēneša laikā Viktora Bocova vadībā kapitālsabiedrībā notika vairākas strukturālas izmaiņas, kas perspektīvā dos iespēju efektīvāk izmantot darba un finanšu resursus. Jaunais valdes loceklis ir gatavs turpināt iesākot darbu, sniedzot savu ieguldījumu mūsdienīgas un sociāli atbildīgas kapitālsabiedrības izaugsmē un attīstībā.

Kopumā uz “Rēzeknes satiksme” valdes amatu tika iesniegti deviņi pieteikumi, no kuriem uz pārrunām aicināja piecus.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?