Sestdien, 19. septembrī Babītē, Baldonē, Ķekavā un Rīgā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 57. sporta spēļu finālsacensības novusā. Katrā sacensību vietā ieradās noteiktas vecuma grupas vīrieši un sievietes.

Rēzeknes novusa spēles entuziasti devās uz Ķekavu, kur sacentās 60+ un 70+ vecuma grupu novusisti. Vecākajā grupā piedalījās 41 vīrietis, spēles notika pēc Šveices sistēmas deviņās kārtās.

Heinrihs Janovskis sakrāja desmit punktus un izcīnīja 13. vietu. Sieviešu konkurencē 60+ vecuma grupā Anna Laganovska sakrāja 12 punktus uz izcīnīja 10. vietu. Kuplākais dalībnieku skaits bija vīriem 60+ vecuma grupā, kurā piedalījās 66 novusisti, izspēlējot 11 kārtu turnīru. Gunārs Pļavnieks sakrāja 13 punktus un izcīnīja 15. vietu, bet Ivans Leonovs ar 11 punktiem ierindojās 36. vietā.