Līdz ar jaunā mācību gada iestāšanos, sākas arī jaunā deju sezona. SDK “Viva” vadītāja un dejotāji ir priecīgi, ka vasarā dejotāji varēja trenēties un pat paspēt veiksmīgi aizbraukt uz starptautiskām sporta deju sacensībām Tallinā, kur mūsu dejotāji Nikita Bogdanovs un Sanita Misiņa ieguva 2. vietu St, 3. vietu La deju programmā Juniori II grupā. Mūsu jauniešu grupas pāris – Daniils Buinickis un Darja Dmitrijeva – iekļuva finālā La deju programmā.

Daniils Bunickis un Darja Dmitrijeva

Viss vasaras darbs bija vērsts uz gatavošanos galvenajām – Latvijas valsts čempionāta – sacensībām, kuras tika pārceltas pandēmijas dēļ. Tomēr 19. septembrī Valmieras pilsētā dejotāji varēja parādīt labāko sniegumu. Mums gandarījums un lepnums par mūsējiem, kas uzrādīja lieliskus rezultātus šajās sacensībās.

Iesācēju grupā 1. vietu ieguva Everts Volkovs un Katrīna Logina, Erlands Stepuļs un Melānija Lubgāne, Normunds Opolais un Nikola Ovsjankina, Pāvels Zavadskis un Paula Pontaga, Jegors Bondarenko un Rēzija Beinaroviča; 2. vieta Aleksandram Robertam Upītim un Anastasijai Mazurovai.

Bērni II E 4  klasē Latvijas Kausa posmā prieks bija par 3. vietu, ko izcīnīja Timurs Beilo ar Alitu Krastiņu. Tikai nedaudz līdz finālam pietrūka mūsu otrajam pārim Oskaram Kivrānam ar partneri Vanesu Volkovu. Juniori I E6 klasē Latvijas Kausā 25 pāru konkurencē 3. vieta Jānim Kotānam un Adriānai Zinerei. Juniori II D klasē St dejās 2. vietas ieguvēji ir Kristaps Pavārnieks un Samanta Rakova. Kulminācija protams bija atklātās grupas – Bērnu grupā spēcīgajā finālā iekļuva Valters Kotāns un Mirabella Rudusāne, kas 17 pāru konkurencē ieguva 5. vietu. Desmitie palika Ričards Zizlāns un Džesika Morderere, kas arī labs rezultāts. Juniori II grupā finālā ir Nikita Bogdanovs ar partneri Sanitu Misiņu, kas ieguva 4. vietu. U-21 grupā 3. vieta Daniilam Buinickim un Darjai Dmitrijevai. Tikai nedaudz viņiem pietrūka līdz finālam jauniešu grupā, viņi 35 pāru konkurencē palika septītie. Apsveicam visus vecākus un dejotājus ar panākumiem.

SDK Viva uzņem arī jaunus dejotājus bez priekšszināšanām – 4-7 gadus jaunus zēnus un meitenes. Uzziņas: Ilona 29161019, Andra 28687176.

Informāciju sagatavoja Ilona Kalniņa

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?