No 7. oktobra stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas paredz obligātu sejas masku lietošanu, braucot sabiedriskajā transportā visā Latvijā.

Noteikumi attiecas arī uz SIA “Rēzeknes Satiksme” sabiedrisko transportu, un par noteikumu neievērošanu pasažieriem būs jāatstāj sabiedriskais transports vai arī pretējā gadījumā maršruta brauciens tiks pārtraukts (kavēts), gaidot policijas darbinieku ierašanos. Katra autobusa salonā un pie ieejas durvīm veiktais videoieraksts par konstatētiem pārkāpumiem tiek nodots Valsts policijai.

Sabiedriskais transports šobrīd ir vieta, kur ir apgrūtināta savstarpējās distances ievērošana, tāpēc ir obligāta sejas masku valkāšana brauciena laikā.

Vienlaikus aicinām izvērtēt brauciena nepieciešamību un, ja iespējams, izvēlies braukt laikā, kad transportā ir mazāk pasažieru. Tāpat iesakām neizmantot sabiedrisko transportu īsiem braucieniem.

Sabiedriskajā transportā drīkst izmantot higiēniskās auduma maskas, ko var uzšūt arī pats, vizierus (sejas vairogus) vai vienreizlietojamās medicīniskās maskas, ko var iegādāties, piemēram, aptiekā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?