Madonas sporta centrā, 26. septembrī, spēlējot izbraukumā pret FK Kalsnavas komandu, Rēzeknes 2. līgas vīriešu florbola komanda aizvadīja 1. kārtas spēli, kurā gūta uzvara ar rezultātu 6:3.

Rēzeknieši veiksmīgi iesāka 1. spēles periodu, izvirzoties vadībā ar rezultātu 2:0. Vārtus spēles 10. minūtē atklāja Vladlens Cvetkovs un spēles 15. minūtē pārsvaru dubultoja Edgars Pedāns. Otrajā spēles periodā vienus vārtus pretinieku komanda 38. spēles minūtē atspēlēja. Ļoti rezultatīvs izrādījās 3. spēles periods, kurā kopumā tika gūti 6 vārti. Jau perioda 1. minūtē pretinieki spēja izlīdzināt rezultātu, padarot spēli intriģējošu, taču turpinājumā prasmīgāki izrādījās rēzeknieši. 42. minūtē otros vārtus spēlē guva Vladlens Cvetkovs un 43. minūtē rēzeknietis Jānis Višs atkal atjauno 2 vārtu pārsvaru. FK Kalsnava 45. spēles minūtē vienus vārtus atspēlē, bet noslēgums rēzekniešu labā – 46. minūtē otros vārtus spēlē gūst Jānis Višs un punktu spēlei 53. minūtē pielika Andrejs Kozlovs. Par labāko rēzekniešu spēlētāju tika atzīts vārtsargs Raivis Klapins.

Sestdien, 3. oktobrī, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” daudzfunkcionālajā zālē notika 2. kārtas spēle pret Lielupes komandu, kurā Rēzeknes florbolisti guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 11:4. Rēzekniešu labā vārtus guva Edgars Pedāns, Ralfs Karpovs, Renārs Duļkevičs, Ervīns Tērauds, Jānis Višs, Vitālijs Jermakovs, kā arī Antons Baronskis atzīmējās ar 2 gūtiem vārtiem un Andrejs Kozlovs ar 3 gūtiem vārtiem. Par spēles labāko spēlētāju rēzekniešiem atzina Renāru Duļķeviču.

Rēzekniešiem šī bija otrā uzvara divās spēlēs un pašlaik ar labāko gūto vārtu attiecību atrodas turnīra pirmajā vietā. Nākamā spēle 10. oktobrī pret FK Coyote izbraukumā Inčukalnā.