Atkārtoti izsludinām pieteikšanos skiču konkursam Rēzeknē “Sienas gleznojums”, kurā aicinām piedalīties gan fiziskas, gan juridiskas personas. Konkursa pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 6. novembra plkst. 15.00.

Iepriekš ziņojām, ka pirmajā izsludinātāja skiču konkursā (23.07.–23.08.2020.) darbu vērtēšanas komisija lēma, ka neviens projekts neatbilst visām izvirzītajām prasībām, lai tiktu izvēlēts īstenošanai, tāpēc atkārtoti jāizsludina jauns konkurss, papildinot konkursa nolikuma prasības un vēlreiz uzrunājot piedalīties iespējami plašu mākslinieku loku.

Skiču konkursa mērķis ir pilnveidot Rēzeknes pilsētvidi un izveidot dzīvojamās ēkas (Atbrīvošanas alejā 111) fasādes gleznojumu, rosinot jaunu un kvalitatīvu mākslas darbu tapšanu Rēzeknē, veicinot Latvijas mākslinieku radošo aktivitāti un stiprinot rēzekniešu piederības sajūtu savai pilsētai.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs Rēzeknes domes Kultūras komisija, pieaicinot dzīvojamās mājas (Atbrīvošanas alejā 111, Rēzeknē) pārstāvi un Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas pārstāvjus, uzmanību pievēršot sienas skices idejas oriģinalitātei, piemērotībai Rēzeknes vidē un konkrētajā vietā, gleznojuma vizuālajai pievilcībai, idejas un satura paskaidrojumam, izmantojamo materiālu un plānoto gleznojuma izmaksu aprakstam, kā arī saturiskajam pamatojumam un idejas atbilstībai noteiktajiem nosacījumiem, tāpat skiču izstrādes kvalitātei, noformējuma atbilstībai un piemērotībai lielformāta fasāžu gleznojumam. Konkursa pirmās vietas ieguvēji saņems 150 eiro prēmiju (pēc normatīvajos aktos noteikto obligāto maksājumu veikšanas).

Skiču konkursa “Sienas gleznojums” Rēzeknē nolikums

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?