Mikrorajona “Rēzekne I” iedzīvotāji, kuru mājas atrodas Torņa un Lokomotīvju ielā, nu varēs dzīvot bez putekļiem un dubļiem, jo 29. septembrī tika pabeigts Torņa ielas pēdējā posma remonts.

Torņa ielas 16./3. mājas īpašnieks pauda lielu pateicību Rēzeknes pilsētas pašvaldībai. Līdz šim viņa māja stāvēja, putekļiem klāta. Nevarēja pat atvērt logus vai ārā izkārt veļu. Turpmāk par šīm neērtībām varēs aizmirst.

Jāsaka, ka ir mērots tāls ceļš. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Rešetņikovs pastāstīja, ka ielu remonts norādītajā mikrorajonā tika iesākts 2009. gadā, proti, rudenī noasfaltēja Torņa ielu posmā no dzelzceļa tilta (Viļānu ielā) līdz krustojumam, kur atrodas divstāvu māja Nr.12.

Nākamais darbu posms bija Lokomotīvju ielas asfaltēšana. Tā kā asfaltu tajā klāja tikai par pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem, darbus izdevās pabeigt vien pēc dažiem gadiem, kad bija pieejama nepieciešamā summa.

Pēc remontdarbiem Lokomotīvju ielā atlika vien līdz galam noasfaltēt Torņa ielu. Procesu sarežģīja ne tikai nepieciešamo līdzekļu meklēšana, bet arī ūdensvada un kanalizācijas tīkla jautājumu risināšana. Šie tīkli piederēja AS “Latvijas Dzelzceļš”, par tiem atbildēja SIA “Ūdensnesējs serviss”. 20. gs. 50. gados izbūvētajiem tīkliem bija nepieciešams remonts. AS “Latvijas Dzelzceļš” atteicās to īstenot. Savukārt pilsētas domes pozīcija bija viennozīmīga, – sākumā bija jāizremontē pazemes komunikācijas, tikai pēc tam jāliek asfalts. Rezultātā 2018. gadā pilsētas dome noslēdza ar AS “Latvijas Dzelzceļš” vienošanos par ūdensvada un kanalizācijas tīklu pārņemšanu. Pēc tam pašvaldības uzņēmums SIA “Rēzeknes Ūdens” veica tīklu pārbaudi un nepieciešamos remontdarbus.

Šogad pašvaldība piešķīra līdzekļus Torņa ielas pēdējā posma asfaltēšanai. Iepirkuma procedūras rezultātā tika noskaidrots uzvarētājs – SIA “Ceļi un tilti”. Līguma summa – 41 200 eiro (bez PVN).

Sergejs Timofejevs, pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?