Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” atgādina par iespēju saņemt svētku pabalstu politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem.

Politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, kuru dzīvesvieta  ir deklarēta Rēzeknes pilsētā, svētku pabalsts tiek piešķirts vienu reizi gadā (novembra mēnesī), sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Pabalsta apmērs ir 20 eiro.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, lai saņemtu svētku pabalstu no 1. līdz 31. oktobrim lūdzam aizpildīt iesnieguma veidlapu un to ievietot “iesniegumu kastītē” pie Sociālā dienesta galvenās ieejas durvīm, Zemnieku ielā 16A (iesniegumā obligāti ir jānorāda norēķinu konta numurs pabalsta saņemšanai, tālruņa numurs un iesniegumam jāpievieno politiski represētās personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecības kopija). Iesniegumus var iesniegt arī elektroniski, izmantojot www.latvija.lv pakalpojumu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?