Neskatoties uz Covid 19 izplatību, mūsu komanda 2020. gada sezonu aizvadīja diezgan veiksmīgi. Diemžēl izpalika ikgadējā treniņnometne Ungārijā, kas būtiski ietekmēja sportistu sagatavotību sezonai. Arī karantīnas ievērošana liedza dažu sportistu palīdzību komandai sezonas garumā, un traumas vajāja komandas sportistus. Komandu vērtējumā esam izcīnījuši otro vietu Latvijas junioru klubu čempionātā, otrā vieta “Retro motokross 2020”, bet “MX Klubu Lielais Ceļojošā kausa 2020” izcīņā esam trešie (šeit tiek summēti visi LaMSF komandu čempionātu rezultāti). Tātad “Camk Latgale” komanda ir trešā spēcīgākā komanda 2020. gada motokrosa sezonā Latvijā no 44 komandām, kas ir piedalījušās Latvijas čempionātos.

Arī Rēzeknes sportistu individuālie sezonas kopvērtējuma rezultāti priecē! Ir izcīnīts Latvijas čempiona tituls. Lai arī jaunākajā motociklu klasē, bet priecē, ka komandā aug talantīga jaunā maiņa. 2020. gada motokrosa sezonā Latvijas junioru čempiona titulu izcīnīja rēzeknietis Damirs Haimins, MX50 Rūķi klasē uzvarot 8 braucienos no 10! Šeit gribu lielu paldies pateikt Ērikam Caunišam senioram par ieguldīto darbu mazdēla trenēšanā un atbalstīšanā.

Lielisks sezonas rezultāts Remam Šarovam – izcīnīta otrā vieta “Latvijas Nacionālais kauss” seriāla MX65 J klasē. Arī citos seriālos ir vērā ņemami rezultāti, bet, kā jau tehniskajos sporta veidos, ne visu izsaka paša varēšana, tehnika paliek tehnika. Pārējie Rema rezultāti: “Latvijas junioru čempionāts” – 6. vieta MX65 J klasē, “Retro motocross” – 7. vieta, “Aglonas novada kauss” – 2. vieta.

Pavisam smaga sezona bija Denijam Bogdanovam. Ziemā treniņu laikā tika piedzīvots kritiens, kā rezultātā Denijs iedzīvojās smagā traumā. Pēc četru mēnešu piespiedu atpūtas sezona tika uzsākta Lietuvā ar ļoti labu rezultātu, izcīnītu otro vietu. Diemžēl jau pirmajās sacensībās Latvijā tiek piedzīvots kritiens un atkal sarežģīta trauma. Atkal bez treniņiem un braukšanas prakses! Tomēr pēc izveseļošanās atkal starti Lietuvā un izcīnīta trešā vieta “Lietuvos Taurė 2020″ seriāla kopvērtējumā MX65 klasē.

Pārējo rēzekniešu rezultāti arī priecē.

“Latvijas junioru čempionāts”:

 • MX50 V klasē Artūrs Bluks – 10. vieta.
 • MX65 J klasē Toms Audijanovs – 16. vieta.
 • 125 B klasē Oskars Zimarskis – 8. vieta

“Retro motocross”:

 • MX65 klasē Toms Audijanovs – 6. vieta.
 • MX2 T klasē Oskars Zimarskis – 7. vieta.

“Latvijas amatieru čempionāts”:

 • MX50+ Rolands Duncāns – 10. vieta.

“Latvijas Nacionālais kauss”:

 • MX50 V klasē Artūrs Bluks – 7. vieta.

Aglonas novada Jaunaglonā norisinājās motokluba “Camk Latgale” organizētais bērnu motokross “Aglonas novada kauss”, kas ieguva lielu popularitāti praktiski visas Latvijas mazo motosportistu vidū. Šajās sacensībās varēja spēkus izmēģināt arī tie Rēzeknes arī sportisti, kuri vēl nav gatavi startēt augstāka mēroga sacensībās.

Rezultāti:

 • MX50 Rūķi klasē Damirs Haimins – 2. vieta, Everts Opolais – 3. vieta;
 • MX50 klasē Artūrs Bluks – 10. vieta;
 • MX65 Rūķi klasē Vladimirs Vinogrādovs – 2. vieta, Normunds Opolais – 4. vieta, Artūrs Bluks – 10. vieta;
 • MX65 klasē Toms Audijanovs – 4. vieta.

Paldies visiem komandas sportistiem, mehāniķiem, sportistu vecākiem, komandas faniem un komandas labvēļiem par izcilu darbu komandā!

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?