Nevalstiskā organizācija Itālijā “Vedogiovane” sadarbībā ar Eiropas asociāciju “Pasaule mūsu mājas” Rēzeknē īsteno apmaiņas projektu jauniešiem vecumā no 18-25 gadiem, kura ietvaros jaunieši izteiks savu viedokli par jauniešu atkarībām no narkotikām un alkohola, vardarbību un braukšanu apreibinošu vielu ietekmē.

Jaunieši vecumā no 18-25 gadiem, kas ir ieinteresēti šīs tēmas profilakses pasākumu padziļinātā izpētē un ir gatavi darboties, lai kopīgi ekspertu vadībā veicinātu jauniešu izpratni par tēmas nopietnību mūsdienu sabiedrībā, ir aicināti pieteikties dalībai projektā “Move, be safe”.

Projekts skars tādus jautājumus kā

  • riska uzvedības novēršana, kas saistīta ar transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē, kas ir viens no augstākajiem miršanas rādītājiem un invaliditātes cēloņiem jauniešu vidū;
  • jauniešu efektīvas komunikācijas trūkums ar pieaugušajiem;
  • jauniešu prasmju un motivācijas veicināšana, kuriem draud atstumtība no vienaudžu puses, kur pateicoties pedagogiem no citām valstīm būs iespēja stiprināt viņu pašcieņu un uzlabot spēju savstarpējo attiecību stiprināšanai ar saviem vienaudžiem.

Projektā tiks iesaistīti 10 jaunieši no Itālijas, 8 no Latvijas, Serbijas un Ungārijas. Jauniešu apmaiņas projekts tiks realizēts Itālijā, Biellā 2021. gada pavasarī/vasarā. Pirmā tiešsaistes tikšanās tiek plānota šā gada 20. novembrī zoom platformā.

Plašāka informācija: ARPC jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, t. 26033202.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?