Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” izsludina fotokonkursu “Parādi savu masku”, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Fotokonkursā var piedalīties gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan vecāka gada gājuma cilvēki un ikviens, kurš vēlas savā īpašumā iegūt galveno konkursa balvu – fotosesiju profesionāla fotogrāfa vadībā.

Iesūti mums savu bildi maskā, kuru esi dizainējis un uzšuvis tu pats vai arī esi iegādājies aptiekā vai vietējā veikalā. Pastāsti  mums par savu masku, uzrakstot kādu komentāru savai iesūtītai bildei, parādot kā tu šajās drēgnajās rudens dienās spēj savu ikdienu padarīt košāku un citām acīm pievilcīgāku.

Fotogrāfijas ir jāiesūta uz e-pastu: eleonora.ivanova@rezekne.lv līdz šī gada 13. novembrim (ieskaitot), pievienojot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un komentāru bildei.

Uzvarētājs tiks noteikts ar vislielāko balsu skaitu (“Patīk”). Konkurss notiek no šī gada 3. līdz 13. novembrim. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 19. novembrī.

Konkursa dalībnieks ar savu dalību konkursā apliecina, ka neiebilst, ka viņa uzņemtās fotogrāfijas organizatori drīkst izmantot reklāmas u.tml. uzskates materiālos bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem. Ja Jūs vēlaties publiskot šo informāciju, lūdzu pārliecinieties, ka pārējās publicējamās bildēs redzamās personas ir piekritušas savu personas datu apstrādei.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?