Līdz 29. novembrim aicinām atbalstīt Rēzekni prestižās “Trīs Zvaigžņu balvas 2020” nominācijā “Gada sporta pašvaldība”, piedaloties interneta balsojumā.

Rēzekne “Trīs Zvaigžņu balvai 2020” izvirzīta, jo šogad ir pabeigts un atklāts ilgi gaidītais un lolotais Olimpiskais centrs. Līdz ar to rēzekniešiem ir pavērusies iespēja regulāri nodarboties ar tādiem sporta veidiem kā hokejs un daiļslidošana, kā arī slidot, neatkarīgi no sezonas un laikapstākļiem, kā tas bija līdz šim.

Pirmo reizi “Trīs Zvaigžņu balvas 2020” uzvarētāju noteikšanā nominācijās ir liela nozīme iedzīvotāju viedoklim – tautas viedoklis veidos 50% no balsojuma. Atlikušos 50% veidos sportistu un sporta žurnālistu balsojums.

Sabiedrība var balsot vienu reizi dienā no vienas e-pasta adreses, savukārt eksperti – sporta žurnālisti un sportisti savu viedokli var izteikt par 10 nominācijām vienu reizi. Balsot var https://triszvaigznubalva.lv/.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2020” organizē vadošās Latvijas sporta organizācijas – Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome, ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?