Šogad 11. novembrī aicinām rēzekniešus svinēt Lāčplēša dienu savā ģimenē, ieklausoties savu tuvāko stāstos par Latvijas Neatkarības karu un pieminot par Latvijas brīvību kritušos karavīrus!

Tāpat ikvienam rēzeknietim ir iespēja Lāčplēša dienā jebkurā laikā atnest un iedegt savu svecīti pie Latgales atbrīvošanas pieminekļa “Vienoti Latvijai”, veidojot gaismas rakstus. Zemessardzes 3. Latgales brigāde un Jaunsardze Lāčplēša dienā svecītes iedegs arī Miera ielas kapos pie obeliska Brīvības cīņās kritušajiem karavīriem.

11. novembrī un nedēļas nogalēs līdz 6. decembrim, iestājoties tumsai, vakara pastaigu maršrutā var iekļaut arī Latgales vēstniecību GORS – ēka staros un skanēs uz āru.

Būsim atbildīgi un ievērosim distancēšanos arī pastaigas laikā!

Lai katram sirdī pateicība par Latviju!

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

1 Comment
  1. Skolnieciņš no Pokaiņu meža 2 gadiem atpakaļ

    Nemanot ir atnākusi Lāčplēša diena. Šodien godināsim mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis drosmīgi cīnījās ar krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas brīvības aizstāvis. Iedegsim trīs svecītes valsts karoga krāsās par godu latvju tautas varonim – Lāčplēsim. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Būsim lepni, ka mēs dzīvojam Latvijā! Godāsim savu senču viedumu. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Dzīvosim saticīgi un draudzīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par savu tautu un valsti. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
    Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
    #Lāčplēsis #LāčplēšaDiena #latviskums #brīvība #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #MežaMāte

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?