Piedāvājam svinēt Latvijas 102.dzimšanas dienu, piedaloties Tautas skrējienā “Ieelpo Rēzekni 2020” un  autofotoorientēšanās braucienā “Nakts uz riteņiem”.

Jau 10. gadu pēc kārtas aicinām piedalīties Latvijas dzimšanas dienai veltītajā skrējienā “Ieelpo Rēzekni!”, kas šogad notiks no 15.novembra līdz 21. novembrim. Ieelpot Rēzekni aicinām gan individuālus skrējējus un nūjotājus, gan komandas vienas mājsaimniecības ietvaros.

Skrējiena “Ieelpo Rēzekni!” idejas autori ir Rēzeknes Jauniešu dome, to organizē Rēzeknes domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Jauniešu domi, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs” un pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

Tautas skrējiena “Ieelpo Rēzekni 2020” NOLIKUMS.

Autofotoorientēšanās  “Nakts uz riteņiem”

Piedāvājam piedalīties 2 stundu autofotoorientēšanās braucienā, apvienojot to ar aktīvu atpūtu un lietderīga laika pavadīšanu. Komandām ir jāatrod kontrolpunkti un  jānofotografējas pie kāda konkrēta objekta. Par katru atrasto kontrolpunktu komanda saņem noteiktu punktu skaitu.
Piedalīties aicinām Rēzeknes ģimenes ar bērniem un/vai jauniešus, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Komandu skaits ir neierobežots. Aicinām komandas veidot sava vizuālā tēla noformējumu.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 16. novembrim!

Autofotoorientēšanās  “Nakts uz riteņiem” NOLIKUMS.

Autofotoorientēšanās organizē Rēzeknes pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”, atbalsta pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

Abas Latvijas 102.dzimšanas dienas aktivitātes ir piedāvājums piedalīties tajās individuāli vai vienas mājsaimniecības pārstāvjiem, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Būsim aktīvi, optimistiski un radoši, meklējot risinājumus un pielāgojoties šī brīža situācijai!

Reģistrējoties dalībnieki apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu veselību, par drošības un epidemioloģiskās drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas ievērošanu.

Informāciju sagatavoja

Eleonora Ivanova, Jaunatnes lietu speciāliste, tālr. 26033202

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?