Trešdien, 11. novembrī, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija liecināja, ka Rēzeknes pilsētā vienā diennaktī konstatēti 55 jauni inficēšanās gadījumi. Rēzeknes pašvaldība skaidro, ka lielākā daļa inficēšanās gadījumu saistīti ar vīrusa COVID-19 izplatību Rēzeknes pansionātā.

Jau ziņojām, ka oktobra beigās Rēzeknes pansionātā COVID-19 tika konstatēts 12 klientiem un 8 darbiniekiem. Tika izstrādāts rīcības plāns un instrukcija, kā pansionātā ierobežot vīrusa izplatību. Darbinieki ar pozitīvajiem analīžu rezultātiem tika aizsūtīti uz izolāciju, savukārt kontaktpersonas – karantīnā. Visi saslimušie klienti tika norobežoti un izvietoti atsevišķā ēkas stāvā, kur tiek stingri uzraudzīts viņu veselības stāvoklis.

Pārvaldes “Sociālais dienests” vadītājs Gunārs Arbidāns informēja, ka 9. novembrī tika veiktas atkārtotas analīzes, kas uzrādīja pozitīvus testa rezultātus 49 pansionāta klientiem un 16 darbiniekiem. “Labā ziņa ir tā, ka saslimšana norit bez simptomiem vai izteikti vieglā formā. Lai ierobežotu turpmāku infekcijas izplatīšanos, sadarbojamies ar SPKC, ievērojot viņu rekomendācijas,” paskaidroja Arbidāns.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?