Latvijas 102. dzimšanas dienā notika autofotoorientēšanās brauciens “Nakts uz riteņiem”.

Brauciens tika rīkots ar mērķi veicināt sportisku un veselīgu dzīvesveidu Rēzeknes bērnu,  jauniešu un viņu ģimeņu locekļu vidū, kā arī popularizēt autofotoorientēšanos kā veselīga un sportiska dzīvesveida neatņemamu sastāvdaļu.

Savu dalību braucienam pieteica 32 komandas – Rēzeknes pilsētas ģimenes ar bērniem un /vai jaunieši, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā. 2 stundu laikā komandām bija jāatrod kontrolpunkti un jānofotografējas pie kāda konkrēta objekta, jānodejo tautu deja, jāizdomā vingrojumu kompleksu, jānofilmē reklāmu Rēzeknei un vēlējumu Latvijai dzimšanās dienā, kā arī jāveic daudzi citi radoši uzdevumi. Izvērtējot komandu iesūtītos video, var secināt, ka Rēzekne ir pilsēta ģimenēm un bērniem, ka mums ir sakopta, skaista pilsēta, kas nepārtraukti attīstās, piedāvājot arvien vairāk iespēju tās iedzīvotājiem. Visas aktivitātes notika, ievērojot valstī ārkārtējās situācijas laikā piemērojamos normatīvos aktus.

Mums prieks, ka Rēzeknē dzīvo tik aktīvas ģimenes, paldies ikvienai komandai par dalību un lietderīgi pavadītu laiku, īpašs paldies Misiņu ģimenei par radošu auto noformējumu.

Paldies par atbalstu Rēzeknes pilsētas domei, pašvaldības aģentūrai „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldei.

Esiet veseli un saglabājiet  pozitīvu domāšanu!

Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?