Kārtējā valsts dzimšanas diena nāk ar jau ierastām skaistām tradīcijām, un viena no tām ir Rēzeknes Goda pilsoņa apbalvojuma piešķiršana par īpašiem nopelniem Rēzeknes labā.

Kā zināms, kandidātu Goda pilsoņa apbalvojuma iegūšanai ieteic paši rēzeknieši, un šogad šim godpilnajam apbalvojumam izvirzīta Rēzeknes 3. vidusskolas krievu valodas un literatūras skolotāja un Rēzeknes Krievu kultūras centra vadītāja Nataļja Usačova, kuras kandidatūra tika arī apstiprināta Rēzeknes pilsētas domes sēdē 5. novembrī, piešķirot viņai Goda pilsoņa nosaukumu un naudas balvu. Goda pilsonim tika virzīts arī uzņēmējs Arnolds Laizāns, kuram tika piešķirts Rēzeknes pilsētas domes Goda raksts.

Rēzeknes 3. vidusskolas direktore Kristīne Ustinova savā rekomendācijas vēstulē raksturo N.Usačovu kā drošu, radošu, zinošu un mūsdienīgu pedagogu, kas pastāvīgi papildina savas zināšanas un prasmes, apmeklējot kursus, seminārus, konferences un Valodu forumus gan Latvijā, gan ārpus tās, lai spētu pasniegt bērniem etniski pareizu, bagātu un tīru krievu valodu. Viņa mācību stundās aktīvi izmanto multimediju tehnoloģiju iespējas, prot attīstīt skolēnu iemaņas un prasmes, rūpējas par katra bērna intelektuālo un garīgo izaugsmi, organizējot bērniem dažādus ārpusklases kultūras pasākumus.

Savukārt Rēzeknes Krievu kultūras centra dalībnieki, kuri parakstīja pieteikuma vēstuli, lūdz piešķirt viņai šo goda nosaukumu par aktīvu un veiksmīgu darbu Krievu kultūras centra vadītājas amatā, viņas ieguldījumu krievu kultūras saglabāšanā un attīstīšanā, aktīvu līdzdalību pilsētas sabiedriskajā dzīvē, kā arī par saiknes veidošanu ar citām mazākumtautību kopienām Rēzeknē un krievu biedrībām citās Latvijas pilsētās, tādējādi bagātinot mūsu pilsētas kultūras dzīvi un veidojot atpazīstamu Rēzeknes tēlu Latvijā. Pateicoties viņas iniciatīvai, Krievu kultūras centra paspārnē nodibināts vokālais ansamblis “Intriga”, kurš aktīvi piedalās gan pilsētas pasākumos, gan arī Latvijas un starptautiskajos konkursos un festivālos.

Saņemot pilsētas augstāko apbalvojumu, N. Usačova izteica sirsnīgu pateicību rēzekniešiem: “Cienījamie rēzeknieši, pateicos jums par man izrādīto cieņu un mana darba novērtēšanu. Es lepojos, ka dzīvoju un strādāju Rēzeknē, ka strādāju Rēzeknes 3. vidusskolā. Novēlu visiem rēzekniešiem veselību, pacietību un ticību labākai nākotnei. Paldies!”

Otrs piedāvātais Rēzeknes Goda pilsoņa kandidāts ir SIA “RALL” dibinātājs un īpašnieks, biedrības “Autopārvadātāju asociācijas “Latvijas auto”” ilggadējs un aktīvs biedrs, mecenāts Arnolds Laizāns, kuram piešķirts Rēzeknes pilsētas domes Goda raksts un naudas balva.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?