Pirms Latvijas valsts svētkiem Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs” aicināja ģimenes ar bērniem piedalīties radošo darbu konkursā “Dāvana Latvijai”.  Kopumā  konkursā piedalījās vairāk nekā 30 bērni kopā ar savām ģimenēm.

Papildus paveiktajam radošajam darbam katra ģimene arī uzrakstīja savu īpašo vēlējumu Latvijai dzimšanas dienā: “Sirsnīgi sveicieni dzimšanas dienā, Latvija!”, “Mēs novēlam Latvijai stipras ģimenes. Tādas, kurās valda mīlestība, cieņa un saticība, kur viens par otru rūpējas, motivē un atbalsta, kur kopā svin svētkus, veido un turpina tradīcijas”,  “Latvija! Lai Tavas darba dienas – bagātas un radošas! Lai Tavi svētki – iedvesmojoši, svinīgi un priecīgi! Lai Tavas darba un svētku dienas skaisti dzīvo laimīgi cilvēki!”, “Lai Latvijā visi cilvēki ir laimīgi!”, “Lai Latvijā ir visi veseli – gan bērni, gan pieaugušie!”, “Latvija, daudz laimes! Esi bagāta!”, “Vēlam Latvijai daudz prieka un laimi!”, “Novēlam Latvijai augt, attīstīties veikalu un tehnoloģiju jomā”, “Novēlam Latvijai mīlestību!”, “Drosmi Latvijai!”, “Lai Latvija zied!”.

ARPC „Zeimuļs” pievienojas apsveikumiem un pateicas visiem dalībniekiem par piedalīšanos konkursā un brīnišķīgajiem darbiem! Žūrijai bija ļoti grūti izvēlēties uzvarētājus, jo visi darbi ir ļoti skaisti, bet balvas – puzli “Rīgas Panorāma” saņem Ostrovsku ģimene, stilīgu lietussargu – Molodcovu ģimene, galda spēli “Cirks” – Aleksānu ģimene! Visus konkursa dalībniekus gaida pateicības un saldas balviņas.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, konkursa apbalvošanas pasākums nenotiks. Līdz 21. novembrim tiks organizētas individuālas tikšanās ar konkursa uzvarētājiem un dalībniekiem, lai pasniegtu balvas un pateicības.

Olga Strode, ARPC metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?