Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs un skaists. Tas saistās ar ģimeni, mīlestību, vērtīgu kopā būšanu. Svarīgi svētkiem gatavoties kopā. Piemēram, kopīga Ziemassvētku rotājumu veidošana satuvina un rada patiesu svētku izjūtu.

SIA “ALAAS” no 24. novembra līdz 14. decembrim izsludina konkursu “ALAAS” darbības reģiona ģimenēm – “Rotājumi Ziemassvētkiem no izlietota iepakojuma”. Šis konkurss aicina ģimeni kopā radīt unikālus, neatkārtojamus Ziemassvētku rotājumus, par pamatu izmantojot dažādus izlietotus iepakojuma materiālus. Šādu rotājumu veidošana ļauj izmantot iepakojumu vēlreiz, radot no tā praktiskas, oriģinālas lietas. Darba izpildīšanas tehnika un izmēri nav ierobežoti.

Konkursa norise – konkursa dalībniekiem (ģimenei) ir jāizveido rotājums/i Ziemassvētkiem, jānofotografē to/tos, jāiesūta uz e-pastu editecep@inbox.lv, norādot kontaktpersonu, dzīvesvietu un tālruni. Klāt pie foto jāpievieno īsu aprakstu par izveidoto rotājumu un Ziemassvētku novēlējumu!

Radošos darbus vērtēs SIA “ALAAS” izveidota žūrijas komisija. Oriģinālākajiem un mākslinieciski interesantākajiem darbiem žūrija piešķirs “ALAAS” pārsteiguma balvas.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 18. decembrī.

Informāciju sagatavoja Edīte Čepule, SIA “ALAAS”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?