Rēzeknes pilsētā šobrīd notiek aktīvi būvdarbi Kovšu ezera teritorijā projektā “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” (projekta Nr. 5.6.2.0/18/I/005). Jau ir redzamas visas trīs ēkas – laivu māja, kempinga māja un kafejnīca, kuras ir plānotas izveidot šajā projektā. Visās trijās ēkās rit iekšējie un ārējie apdares darbi, kā arī labiekārtošanas darbi, jo laikapstākļi ir labvēlīgi šiem būvdarbiem.

Projekta promenādes zonā notiek darbi pie bruģakmens ietves ieklāšanas un norobežojoša žoga uzstādīšanas starp ietvi un zemes īpašumiem, ievērojot Aizsargjoslu likumu. Vēršam uzmanību, ka katram zemes īpašniekam, kura zemes gabals robežojas ar promenādes zonu, tiks nodrošināta pieeja Kovšu ezeram, izbūvējot vārtus. Šobrīd notiek aktīvs darbs ar šiem zemes gabalu īpašniekiem, un tas jau ir devis savus augļus. Jāatzīmē, ka iedzīvotāji ir patiešām saprotoši un atsaucīgi, kas ļoti priecē, jo mēs visi ejam uz vienu mērķi.

Pēc projekta īstenošanas jaunizbūvētā infrastruktūra tiks iznomāta komersantam.

Projekts tiek īstenots 5.6.2.specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” pirmās atlases kārtas “Ieguldījumi degradēto teritoriju revitalizācijā nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās” ietvaros.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja Irēna Lavrinoviča

2 Comments
  1. Māris 2 gadiem atpakaļ

    Sveiki – vai pēc rekonstrukcijas beigām vatēs atpusties ezerā ar motorlaivu vai udensmotociklu ?

    • rezekne.lv 2 gadiem atpakaļ

      Labdien! Jā, ezera ekspluatācijas noteikumi paredz iespēju tajā izmantot motorlaivu vai ūdens motociklu.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?