Svinot Latvijas 102. dzimšanas dienu, no 15. līdz 21. novembrim, Rēzeknes iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties tautas skrējienā “Ieelpo Rēzekni”, kuram šogad apritēja 10 gadi. Skrējiens notika, ievērojot ārkārtējās situācijas laikā valstī piemērotos ierobežojumus, tāpēc salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem tika izstrādātas vairākas koncepcijas, tai skaitā mainīts pats skrējiena maršruts.

Maršrutu, kura kopējais garums bija aptuveni 5,1 km, dalībnieki varēja veikt individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Visiem entuziastiem bija iespēja izskriet pa jaunuzbūvēto promenādi Krasta ielā, vērot Latgales ielas izsmalcināto arhitektūru, kā arī smelties iedvesmu panākumiem Olimpiskā centra Rēzekne tuvumā.

Kopumā atskaites par skrējienu iesūtīja 350 cilvēki, no kuriem maršrutu veica 66 mājsaimniecības, kā arī 18 mājsaimniecības kopā ar saviem mīļdzīvniekiem.

Paldies visiem dalībniekiem par dalību un lietderīgi pavadītu laiku, cerēsim, ka nākamgad tiksimies visi kopā klātienē un vēl kuplākā skaitā.

Skrējienu “Ieelpo Rēzekni” organizēja Jauniešu dome sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādi „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” un pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?