Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Rēzeknes pilsētas dome un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Pirmdien, 30. novembrī jau ierastajā tiešsaistes formātā notika projekta “Ūdens resursu ilgtspējīga izmantošana tūrisma attīstībai Latvijas-Krievijas robežpilsētās Rēzeknē un Ostrovā” (LV-RU-017) darba grupas tikšanās. Darba kārtībā bija jautājumi par izmaiņām budžetā un agrāk ieplānoto pasākumu organizēšanu.

Projekta laikā bija plānots organizēt četrus seminārus tūrisma jomas uzņēmējiem un profesionāļiem Rēzeknē un Ostrovā. Februārī Rēzeknē klātienē tika rīkots pirmais no četriem teorētiski praktiskajiem divu dienu semināriem tūrisma nozares profesionāļiem. Pavasarī un vasaras sākumā plānotie trīs semināri tika pārcelti uz vēlāku laiku. Darba grupas sēdē tika pieņemts lēmums rīkot seminārus Zoom platformā, jo, pat neskatoties uz projekta īstenošanas termiņa pagarinājumu, nav nekādas pārliecības par iespēju organizēt seminārus klātienes formātā, nemaz jau nerunājot par semināra dalībnieku atbraukšanu no ārzemēm. Otrais seminārs Rēzeknē tūrisma uzņēmējiem notiks jau nākamā gada janvārī.

Darba grupas tikšanās laikā tika apspriesti arī jautājumi, kas saistīti ar atskaišu sagatavošanu un projekta kopējā budžeta konsolidēšanu.

Kopējais projekta budžets – 621 021,77 eiro. Projekta līdzfinansējums no Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam – 558 919,59 eiro.

Kontaktinformācija: projekta vadītāja Nataļja Jupatova, t. +37164607686, e-pasts: natalija.jupatova@rezekne.lv

Projekta partneri:

  • Rēzeknes pilsētas dome
  • Ostrovas rajona administrācija
  • Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
  • Pleskavas valsts universitāte

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020. gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?