Trešdien, 2. decembrī galīgajā lasījumā apstiprināts valsts budžets 2021. gadam, kura ietvaros tika atbalstīts arī priekšlikums piešķirt finansējumu 956 058 eiro apmērā Olimpiskā centra “Rēzekne” daudzfunkcionālās arēnas būvniecībai.

Priekšlikumu par līdzekļu piešķiršanu virzīja Saeimas deputāti Edmunds Teirumnieks, Juris Rancāns un Mārtiņš Bondars, savukārt to atbalstīja 81 deputāts.

Rēzeknes Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs pastāstīja, ka saņemtais finansējums tiks novirzīts saistību izpildīšanai ar SIA “Arčers”, kas veica arēnas būvniecības darbus.

“Esam pateicīgi tiem Saeimas deputātiem, kuri iestājās par Olimpiskā centra “Rēzekne” arēnas būvniecību, mums un Latgales reģionam kopumā viņu atbalsts nozīmē ļoti daudz. Ļoti liels ieguldījums ir Latgales apakškomisijas deputātiem un priekšsēdētājam Edmundam Teirumniekam, kā arī Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputātiem un tās priekšsēdētājam Mārtiņam Bondaram,” komentēja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

Olimpiskais centrs “Rēzekne” daudzfunkcionālā arēna tika atklāta 19. septembrī un kopējās būvniecības izmaksas sastādīja 18 891 442 eiro. Tajā ietilpst ledus halle ar tribīnēm 529 skatītājiem, daudzfunkcionālā sporta zāle ar tribīnēm 620 skatītājiem, trenažieru zāle, konferenču telpa, kā arī telpas komersantiem (kafejnīcai, sporta preču veikalam u.c.). Jau pirmajā darba mēnesī iedzīvotāju izrādītā interese bija ļoti augsta un ieņēmumu apmērs sasniedza 90 202 eiro apmēru.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?