Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” aicina ikvienu jaunieti un interesentu iesaistīties akcijā “Pateikt PALDIES nozīmē daudz”. Akcijas mērķis ir vairot labestību un savstarpējo prieku laikā, kad cilvēki ir ieslīguši domās par nākotni un ikdienas steigā un pārdzīvojumos neatrod laiku teikt labus vārdus saviem mīļajiem un apkārtējiem.

Aicinām ikvienu teikt “paldies” tiem, kuriem aizmirsies pateikt vai kuru darbu un ieguldījumu neesam līdz šim pienācīgi novērtējuši. Pasakiet “paldies” tiem, kas to tik tiešām ir pelnījis un gaida, lai viņu darbs ir novērtēts – tā var būt skolotāja, vietējā veikaliņa laipnā pārdevēja vai vienkārši omīte, kuru nav izdevies satikt ieviesto ierobežojumu dēļ.

Lai piedalītos akcijā, ir jāuzzīmē lielu PALDIES uz baltas papīra lapas un jāuzraksta, kam tu saki savu “Paldies”. Nofotografējies (bildē ir jābūt redzamam Tev un Tavam “Paldies”). Fotogrāfijas ir jāiesūta uz e-pastu: eleonora.ivanova@rezekne.lv līdz šī gada 22. decembrim ieskaitot, pievienojot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru saziņai. Aprakstā pievieno, kam un par ko Tu saki savu “paldies”!

Vairosim prieku un labestību, jo tikai kopā mēs to varam!

Konkursa dalībnieks ar savu dalību konkursā apliecina, ka neiebilst, ka viņa uzņemtās fotogrāfijas organizatori drīkst izmantot reklāmas u.tml. uzskates materiālos bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem. Ja Jūs vēlaties publiskot šo informāciju, lūdzu pārliecinieties, ka pārējās publicējamās bildēs redzamās personas ir piekritušas savu personas datu apstrādei.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova, ARPC “Zeimuļs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?