No 6. decembra mirdz Rēzeknes lielā egle Festivāla parkā (Pils ielā 17), tāpat gaismu virtenēm rotāti koka namiņi un vairākās vietās gar Atbrīvošanas aleju līdz Ziemassvētkiem iedegsies gaismas objekti. Lai Ziemassvētku noskaņa un gaišums Rēzeknē būtu vienojošs, aicinām rēzekniešu izgaismot savus logus, namus un pagalmus, piedaloties konkursā par skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē!

Konkursā var piedalīties juridiskas un fiziskas personas, izgaismojot Ziemassvētku noformējumā privātmāju, daudzīvokļu māju, uzņēmumu, sabiedrisko, valsts un pašvaldības iestāžu ēku logus, fasādes, pagalmus un priekšlaukumus.

Ziemassvētku noformējumu trijās kategorijās – 1) privātmāju un to pagalmu noformējums; 2) daudzdzīvokļu māju, logu, fasāžu noformējums; 3) uzņēmumu, sabiedrisko, valsts un pašvaldības iestāžu ēku noformējums – vērtēs Rēzeknes domes Kultūras komisija, pievēršot uzmanību noformējuma atbilstībai Ziemassvētku tradīcijām un noskaņai, idejai un tās realizācijai, radošumam un oriģinalitātei pilsētvidē, objekta vizuālā koptēla kvalitātei.

Konkursam par skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē var pieteikties no 2020.gada 7. līdz 27. decembrim, elektroniski nosūtot aizpildītu pieteikumu (pielikumā) uz e-pasta adresi: kultur@rezekne.lv un pievienojot fotogrāfijas vai video.

Pieteikto objektu vērtēšana notiks 28. un 29. decembrī, uzvarētāji katrā kategorijā saņems balvas – suvenīrus ar jauno Rēzeknes logo, Latgales keramiķu darbus un svētku tortes, tāpat žūrija varēs piešķirt arī simpātiju balvas. Uzvarētājus paziņosim Rēzeknes domes lapā rezekne.lv un pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” facebook lapā, bet dāvanas nodosim droši un sazināsimies ar katru uzvarētāju individuāli.

Konkursa skaistāko Ziemassvētku noformējumu Rēzeknē nolikums piesaistnē un mājas lapā rezekne.lv

Konkursa nolikums

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?