Turpinoties ārkārtas stāvoklim valstī, Rēzeknes pašvaldība ir mobilizējusi tās pakļautībā esošās iestādes, ar rīkojumu uzdodot katru nedēļu atskaitīties par COVID-19 izplatības statistiku, lai apkopojumu varētu publicēt sabiedrības informēšanas nolūkiem.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs rīkojumu pamatoja ar to, ka pašvaldība ir ieinteresēta iedzīvotājus operatīvi informēt par vīrusa izplatību: “Jau vairāk nekā gadu dzīvojam COVID-19 apstākļos, taču uzticamas informācijas trūkums no atbildīgajām instancēm izjūtams vēl joprojām, tāpēc uzskatu par svarīgu apkopot to informāciju, kas ir pilsētas pašvaldības rīcībā. Visas pašvaldības struktūrvienības un kapitālsabiedrības, kurās ir COVID-19 inficētie vai arī inficēto kontaktpersonas, katras nedēļas sākumā sniegs informāciju, kuru domes speciālisti apkopos un publicēs pašvaldības platformās. Tādā veidā iedzīvotāji rēķināsies, ka katras nedēļas sākumā varēs saņemt aktuālo informāciju par pilsētā notiekošo.”

Iesūtīt informāciju aicinātas tikai tās struktūrvienības, kuras ir saskārušās ar vīrusa izplatību. Ar visu aktuālo informāciju vienuviet varēs iepazīties pašvaldības mājas lapas www.rezekne.lv ziņu sadaļā “COVID-19”, kā arī pašvaldības informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Vēstnesis”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?