Līdz 9. decembrim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 86 Covid-19 pacienti, 48 no tiem izārstēti vai izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai, 8 ir miruši, 30 pašlaik turpina ārstēšanos, divi no viņiem ar smagu slimības gaitu un atrodas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļā, īpaši Covid-19 pacientiem pielāgotā izolatorā.

Slimnīca Covid-19 pacientu ārstēšanai izveidojusi vēl 24 gultas vietas, nodrošinot iespēju ārstēties 54 ar koronavīrusu saslimušiem pacientiem.

Lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos slimnīcā, visiem pacientiem pirms stacionēšanas tiek veikti Covid-19 testi. Veselības aprūpe pacientiem līdz testa atbildes saņemšanai ir nodrošināta tranzīta nodaļās. Ja Covid-19 testa rezultāts ir pozitīvs, pacients tiek ievietots Infekcijas slimību nodaļā, kur saņem atbilstošu ārstēšanu, bet pacienti ar negatīvu testa rezultātu tiek pārvietoti uz atbilstoša profila nodaļu.

Veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībā, sākoties ārkārtas stāvoklim, Rēzeknes slimnīcā būtisku izmaiņu nav – ambulatorie un dienas stacionāra pakalpojumi, kā arī plānveida operācijas tiek nodrošinātas.

Par situācijas aktualitātēm un iespējamajām izmaiņām informācija tiks aktualizēta.

Informāciju sagatavoja Laura Sondore, SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?