Valsts policija (VP) ārkārtējās situācijas laikā Rēzeknes pilsētā katru dienu veic atsevišķus ierobežojumu kontroles pasākumus, par pārkāpumiem piemērojot arī sodus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa vadītājs Gunārs Paškevičs paskaidroja, ka kontroles pasākumu kompleksu visā valstī organizē un uzrauga VP vadība un Rēzeknes pilsēta nav izņēmums. “Katru dienu Rēzeknes iecirkņa darbinieki veic tirdzniecības objektu, populāru pulcēšanās vietu, sabiedriskā transporta, pieturu un citu vietu uzraudzību, sekojot tam, lai ierobežojumi tiktu ievēroti. Ja iepriekš mēs vairāk nodarbojāmies ar informēšanu un brīdinājumu izteikšanu, tad šobrīd informētības līmenis ir augsts un esam noskaņoti par pārkāpumiem piemērot sodus. Tāpat arī starp mūsu pienākumiem ietilpst pašizolācijā esošo personu kontrole,” paskaidroja Gunārs Paškevičs.

Rēzeknē pagājušās nedēļas laikā par ierobežojumu neievērošanu tika uzsākti divi administratīvie procesi juridiskām personām, savukārt divas fiziskas personas tika sodītas par sejas masku nelietošanu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknim ar iedzīvotājiem izveidojusies veiksmīga sadarbība un uz jebkuru iedzīvotāju izsaukumu VP darbinieki obligātā kārtā reaģē. “Pateicamies ikvienam iedzīvotājam, kuri ar mums sadarbojas. Tikai kopā mēs varam cīnīties ar Covid-19 un samazināt tā izplatības pieaugošo tendenci,” komentēja G.Paškevičs.

Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu likums paredz piemērot naudas sodu fiziskajai personai no 10 līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai – no 140 līdz 5000 eiro.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?