Apkopojot informāciju no pašvaldības struktūrvienībām un pakļautībā esošajām iestādēm, konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi, savukārt vīrusa tālāka izplatība tiek ierobežota ar virkni drošības  pasākumu.

Kā pašvaldību informēja Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings, pārvaldē tika konstatēti divi inficēšanās gadījumi. Viens darbinieks 2. decembrī paziņoja, ka ir noteikts kā kontaktpersona, līdz ar to tika noteikta karantīna un darba pienākumi tika veikti attālināti. 6. decembrī darbinieks sajuta nenozīmīgus slimības simptomus un veica testu, kura rezultāts 9. decembrī bija pozitīvs. Notika saziņa ar SPKC, tika noteikta viena kontaktpersona, kas nekavējoties tika norīkota karantīnā. Kontaktpersonai vēlāk tika konstatēts Covid-19.

Pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Rēzeknes siltumtīkli” šobrīd ir divas kontaktpersonas kas atrodas karantīnā un darbu klātienē neapmeklē. Vēl viens darbinieks ir izslimojis vīrusa infekciju  – šobrīd viņam ir rehabilitācijas process, darbu vēl neapmeklē.

Kā informējām iepriekš, Rēzeknes pilsētas domes administrācijas ēkā tika konstatēts viens inficētais, kurš šobrīd ārstējas mājās. Vairāki kolēģi darbu veic attālināti, kā arī pašvaldībā 40 darbiniekiem tika veikti Covid-19 testi.

Līdz 9. decembrim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 86 Covid-19 pacienti, 48 no tiem izārstēti vai izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai, 8 ir miruši un 30 pašlaik turpina ārstēšanos, divi no viņiem ar smagu slimības gaitu un atrodas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļā, īpaši Covid-19 pacientiem pielāgotā izolatorā. 41 slimnīcas darbinieks ir inficēts, bet vēl 5 atrodas pašizolācijā kā kontaktpersonas.

Olimpiskā centra “Rēzekne” valde informēja, ka uz 14. decembrī ar Covid-19 saslimuši trīs darbinieki, bet kontaktpersonas netika konstatētas.

Rēzeknes pilsētas pārvaldes “Sociālais dienests” speciālisti pastāstīja, ka Covid-19 konstatēts trijiem darbiniekiem, no kuriem divi strādāja Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā, bet viens – Aprūpes mājas birojā. Kā kontaktpersona noteikts viens pārvaldes darbinieks.

Tāpat arī ar Covid-19 inficēts viens Aprūpes mājas biroja klients, savukārt kā kontaktpersonas noteikti seši iestādes klienti.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs paskaidroja, ka, lai arī pašvaldībā tiek konstatēti gadījumi, to tālāko izplatīšanos izdodas ierobežot, ievērojot SPKC un pašvaldības speciālistu izstrādātās vadlīnijas. “Šonedēļ pašvaldības darbiniekiem veikti papildus testi, taču situācija ir stabila. Pašvaldības darbinieki ievēro valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī sadarbojas ar SPKC, lai tālāku slimības infekciju varētu operatīvi ierobežot,” sacīja A.Bartaševičs.

Pēc SPKC datiem Rēzeknē šobrīd ir 161 aktīvo gadījumus skaits.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?