Mūsu pilsētas šahisti novembrī un decembrī ir piedalījušies dažāda līmeņa tiešsaistes turnīros. Jaunākie spēlēja Latvijas Skolu šaha olimpiādē. Tās pirmais posms šoreiz notika tiešsaistē šaha platformā www.lichess.org. Vidusskolas vecuma grupā uzvarēja rēzeknietis Maksims Šestakovs, kurš pārstāvēja Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas 10.klasi. Pamatskolas posmā 1. vietu izcīnīja Rēzeknes sākumskolas 6.a klases  skolēns Dāvids Vanags. Otrā labākā meiteņu vidū – Irēna Treija no Rēzeknes 4. vidusskolas 9. klases, trešajā pozīcijā Rēzeknes sākumskolas 6.m klases  skolniece Žanete Kluša. Sākumskolas posmā 2. vieta trešklasniekam Edvardam Gaidim no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas. Ceturtais labākais rezultāts Rinaldam Berņam, kurš mācās Rēzeknes sākumskolas 3.m klasē.

Novembrī valsts svētku dienā rēzeknietis Ilmārs Starostīts piedalījās tiešsaistes ātrspēles turnīrā ar naudas balvu fondu. Mūsu šaha lielmeistars 60 dalībnieku vidū izcīnīja 7. vietu.

Vēl decembra sākumā Latvijas čempione klasiskajā šahā Anna Kazmerika piedalījās tiešsaistes Pasaules jauniešu čempionātā ātrajā šahā. Eiropas zonas meiteņu grupā līdz 16 gadiem Anna ieņēma 41. vietu. Diemžēl, vairākās partijās radot kvalitatīvu spēli pret stiprākām pretiniecēm neizdevās noturēt pozitīvu rezultātu laika trūkuma dēļ.