Pie Rēzeknes 5. vidusskolas nākamajā gadā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu 150 000 eiro apmērā tiks būvēta slēgtā futbola halle. Laukums plānots 64×43 metru izmērā. Rēzeknes pilsētas dome ir noslēgusi konceptuālu vienošanos par futbola halles būvniecību, šobrīd notiek darbs pie sadarbības līguma izstrādes.

Ņemot vērā futbola popularitāti mūsu pilsētā, un lai futbolistiem būtu iespēja arī ziemā spēlēt un trenēties komfortablos apstākļos, Rēzeknes pilsētas dome iesniedza pieteikumu LFF slēgto futbola haļļu būvniecības programmā. Pavisam no pašvaldībām un klubiem bija iesniegs 21 pieteikums, un Latvijas Futbola federācija izlēma atbalstīt Rēzeknes un Liepājas pašvaldības. Kā atzīmēja LFF prezidents Vadims Ļašenko, Rēzekne un Liepāja spēj pilnvērtīgi piedalīties projektu īstenošanā jau 2021. gadā. Abas pilsētas un to rajoni var lepoties ar ievērojamu jauno futbolistu skaitu, kuru izaugsmei slēgtās futbola halles pieejamība kalpos kā būtisks papildu faktors.

Slēgto futbola haļļu programma ir viena no prioritātēm LFF nospraustajos Latvijas futbola infrastruktūras attīstības virzienos periodam no 2021. līdz 2024. gadam. Pašreizējā iecere ir četru gadu laikā realizēt līdz septiņiem šāda veida projektiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?