Lai arī stājušies spēkā bargāki ierobežojumi, tas nenozīmē, ka nevaram izbaudīt pastaigas svaigā gaisā. Tāpēc aicinām ikvienu svētkus pavadīt dabā kopā ar aizraujošu pastaigu spēli “Cilpojam pēc eglītes Rēzeknē”, kas būs pieejama no 21. decembra līdz 3. janvārim.

  • Lai piedalītos spēlē, kurā jādodas pastaigā un jāatbild uz jautājumiem par Rēzeknes novadu un Ziemassvētkiem, ir nepieciešams viens viedtālrunis uz vienu komandu (jeb mājsaimniecību) un lejupielādēta bezmaksas aplikācija “Loquiz”.
  • Atverot aplikāciju, pirms spēles uzsākšanas, ir jāievada spēles lietotājvārds un parole, kā arī pašu izdomāts savas komandas nosaukums. Spēles lietotājvārds: rezekne
    parole: cilpo
  • Atceries, ka spēles laikā viedtālrunī ir jābūt aktīvam GPS signālam jeb lokācijai, lai spēle varētu nolasīt kustību un jautājumi varētu atvērties ik pēc 100 – 200 noietiem metriem, kā arī spēles laikā viedtālruņa ekrānam jābūt aktīvam.
  • Spēles ilgums ir aptuveni līdz pusotrai stundai, bet spēles distance – četri līdz pieci kilometri. Jautājumi aplikācijā atveras pēc nostaigātiem aptuveni 100 – 200 metriem. Spēles maršrutu komanda brīvi izvēlas pati – dabā vai pilsētvidē, savā novadā, galvenais ir doties pastaigā un būt kustībā!
  • Spēle sastāv no vairākām jautājumu “cilpām” un pareizās atbildes ir kā atrisinājums, lai atbildētu uz cilpas noslēdzošo jautājumu. Noskaties īsu pamācību, kā spēlēt cilpošanas spēli šeit: cilpo.lv/ka-spelet

Aicinām kopā ar saviem tuvākajiem svētkus pavadīt veselīgi un aktīvi, ievērojot visus drošības pasākumus!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?