Pēc SPKC datiem Rēzeknes pilsētā uz 22. decembri ir 257 ar Covid-19 inficētie, savukārt pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās apkopotā informācija liecina, ka vairāki darbinieki, kas bija inficējušies, ir izveseļojušies un sāk atgriezties darba vietās.

Rēzeknes pašvaldības administrācijā un tās pakļautībā esošajās iestādēs nav vērojama strauja vīrusa izplatība, kas skaidrojams ar savlaicīgu inficēto identificēšanu un attiecīgo ierobežojumu ievērošanu. Administrācijas ēkā konstatēts viens jauns saslimšanas gadījums, savukārt viens inficētais turpina ārstēšanos mājās. Administrācijas ēkā iedzīvotāji klātienē netiek pieņemti un decembra atlikušajās darba dienās darbu ir iespēja organizēt attālināti.

Pārvaldes “Sociālais dienests” vadītājs Gunārs Arbidāns informēja, ka uz 21. decembrī pārvaldes administrācijā Covid-19 konstatēts 15 darbiniekiem, Aprūpes mājas birojā trijiem darbiniekiem, savukārt Patversmē – vienam. Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā, kur iepriekš bija uzliesmojums, saslimušie vairs nav konstatēti. G.Arbidāns pastāstīja, ka vairāki darbinieki no Covid-19 jau izveseļojušies. Sociālo pakalpojumu, palīdzības, atbalsta nodaļu darbs tiek organizēts attālināti. Sociālā dienesta darbinieki lūdz iedzīvotājus, izprotot sarežģīto situāciju, vērsties attālināti.

SIA “Rēzeknes Slimnīca” informēja, ka  karantīnā vai pašizolācijā šobrīd atrodas 37 personas, savukārt darbā sāk atgriezties darbinieki, kas jau pārslimojuši Covid-19.

Pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “ALAAS” uz 21. decembri konstatēts viens saslimušais, līdz ar to noteiktas sešas kontaktpersonas, kas atrodas pašizolācijā un veiks Covid-19 testu.

Rēzeknes Izglītības pārvaldē kopumā konstatēti divi gadījumi. Visiem pārvaldes darbiniekiem 18. decembrī tika veikts tests.

SIA “Rēzeknes Siltumtīkli” uz 21. decembri konstatēts viens jauns saslimšanas gadījums un noteiktas divas kontaktpersonas, kas atrodas karantīnā. Kontaktpersonas neapmeklēs darbu vēl visu šo nedēļu.

SIA “Rēzeknes ūdens” personāls informēja, ka viens darbinieks slimo ar COVID-19 no 16. decembra, bet viens viens darbinieks atrodas pašizolācijā kā kontaktpersona.

SIA “Rēzeknes namsaimnieks” informēja, ka 21. decembrī uzņēmumā konstatēts viens saslimušais, kā arī noteiktas trīs kontaktpersonas, kas darbus veic attālināti.

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” uz 21. decembri ar Covid-19 konstatēts viens saslimušais, kā arī noteiktas divas kontaktpersonas.

Visos gadījumos notiek saziņa ar SPKC speciālistiem par vīrusa tālākas izplatības ierobežošanu.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?