Pēc SPKC datiem Rēzeknes pilsētā uz 28. decembri ir 324 ar Covid-19 inficētie, savukārt Rēzeknes pašvaldības administrācijā un tās pakļautībā esošajās iestādēs nav vērojama strauja vīrusa izplatība, kas skaidrojams ar savlaicīgu inficēto identificēšanu un attiecīgo ierobežojumu ievērošanu. SPKC speciālisti atzīmēja, ka pēdējo trīs dienu laikā Rēzeknes pilsētā vērojama vīrusa izplatības stabilizācija.

Pilsētas domes administrācijā kopumā konstatēti četri ar Covid-19 inficētie darbinieki, kas ārstējas mājās. No 28. līdz 30. decembrim darbs pašvaldībā tiek organizēts attālināti, tā novēršot tālāku vīrusa izplatību.

28. decembrī Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs piedalījās attālinātā sanāksmē ar Veselības ministri Ilzi Viņķeli, Valsts policijas pārstāvjiem un citu pašvaldību pārstāvjiem par Covid-19 vīrusa izplatību Latgales reģionā. Aleksandrs Bartaševičs, kā arī citi Latgales pašvaldību priekšsēdētāji, izteica viedokli, ka nevajadzētu virzīt izskatīšanai pārvietošanās ierobežojumus, turpinot likt uzsvaru uz sabiedrības informēšanu un esošo ierobežojumu ievērošanas kontroli.

Rēzeknes slimnīcā šonedēļ sāks vakcinēt personālu, savukārt līdz 28. decembrim slimnīcā ārstējušies 191 Covid-19 pacients, 119 no tiem izārstēti vai izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai, 32 ir miruši, 40 pašlaik turpina ārstēšanos, trīs no viņiem ar smagu slimības gaitu, pārējie ar vidēji smagu slimības gaitu. Šobrīd ar Covid-19 inficējušies vai kontaktpersonas statusā ir 35 slimnīcas darbinieki.

Pārvaldes “Sociālais dienests” administrācijā uz 28. decembri jauni gadījumi nav konstatēti un 15 darbinieki turpina ārstēties. Aprūpes mājās birojā konstatēti trīs jauni gadījumi, savukārt Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā inficēti vēl divi darbinieki. Klientiem Covid-19 nav konstatēts, līdz ar to var teikt, ka Covid-19 uzliesmojums iestādē ir pārvarēts.

SIA “ALAAS” uz 28. decembri konstatēti trīs ar Covid-19 inficētie darbinieki, kas ārstējas mājās.

SIA “Rēzeknes satiksme” administrācijā uz 28. decembri konstatēts viens ar Covid-19 inficētais darbinieks, kā arī noteiktas divas kontaktpersonas.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un, sagaidot gadu miju, nepārkāpt pulcēšanās ierobežojumus, lai brīvdienu laikā izdotos ierobežot Covid-19 izplatību.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?