Trešdien, 23. decembrī, tieši pirms Ziemassvētkiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigādes amatpersonas nogādāja uz Rēzeknes slimnīcu kastes ar rotaļlietām, zīmuļiem, galda spēlēm un citām lietām, kas tiks izvietotas slimnīcas bērnu istabiņā. Visas mantiņas, kas ir uzdāvinātas, ir iespējams dezinficēt, kas šajā laikā ir ļoti svarīgi. Kā arī tika sagatavotas individuālās dāvanas bērniem, kuri, diemžēl, svētku laiku pavadīs slimnīcā.

“Katru dienu mēs sniedzam palīdzību ikvienam, kam tā ir nepieciešama. Šajā laikā, kad pastāv dažādi ierobežojumi, bērniem atrasties slimnīcās ir vēl grūtāk, nekā parastajā laikā. Tāpēc ar šo akciju mēs gribējām atbalstīt mūsu bērnus, un palīdzēt kaut mazliet izkrāšņot laiku, ko viņi ir spiesti pavadīt ārstniecības iestādēs.” – skaidro VUGD LRB komandieris Česlavs Šmuksts.

Akcijas “Sarūpēsim bērniem prieku” ietvaros VUGD nodarbinātie tika aicināti ziedot jaunās rotaļlietas, rakstāmpiederumus, lai bērniem veseļošanās laiku slimnīcā padarītu vieglāku. Līdzīgas akcijas jau noritēja Vidzemes un Kurzemes kolēģiem, kad uz slimnīcām tika nogādātas “Spēka kastes”.

Informāciju sagatavoja Irita Slavinska, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Latgales reģionā

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?