Ar Covid-19 inficēto skaits pēdējās 14 dienās Rēzeknes pilsētā uz 4. janvāri sasniedzis 417, savukārt Rēzeknes pašvaldība un tās pakļautībā esošās iestādes iespēju robežās darbu organizē attālinātā režīmā, lai ierobežotu tālāku vīrusa izplatību.

Pilsētas domes administrācijā ar Covid-19 inficēti seši darbinieki, kas ārstējas mājās. 30. decembrī 39 darbiniekiem tika veikti Covid-19 testi, no kuriem neviens nav bijis pozitīvs. Pašvaldības darbinieki iespēju robežās darbu veic attālināti, klātienē ierodoties tikai neatliekamos gadījumos.

SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālistu Laura Sondore informēja, ka pašlaik 21 Rēzeknes slimnīcas darbinieks atrodas karantīnā vai pašizolācijā, kā arī pakāpeniski darbā atgriežas darbinieki, kas jau pārslimojuši Covid-19. Līdz 4. janvārim  Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 248 Covid-19 pacienti, 156 no tiem izārstēti vai izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai, 36 ir miruši, 56 pašlaik turpina ārstēšanos, divi no viņiem ar smagu slimības gaitu, pārējie ar vidēji smagu slimības gaitu.

Rēzeknes pilsētas pārvaldes “Sociālais dienests” vadītājs Gunārs Arbidāns informēja, ka pārvaldes administrācijā uz 4. janvāri konstatēts viens jauns inficēšanās gadījums, savukārt 12 turpina ārstēšanos. Vairāki darbinieki Covid-19 jau ir pārslimojuši. Aprūpes mājas birojā un Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā jauni gadījumi nav konstatēti, savukārt Bērnu sociālo pakalpojumu centrā ar Covid-19 inficējies viens klients. Patversmē ar Covid-19 inficējies viens darbinieks un astoņi klienti. Kopumā Sociālā dienesta struktūrā šobrīd ar Covid-19 ārstējas 18 darbinieki un deviņi klienti.

Nacionālo biedrību kultūras namā decembra beigās diviem darbiniekiem tika konstatēts Covid-19, pēc kā tika veiktas analīzes un uz 4. janvāri inficēšanās konstatēta vēl četriem darbiniekiem. Kontaktpersonas atrodas pašizolācijā, bet saslimušie ārstējas ģimenes ārstu uzraudzībā.

SIA “Rēzeknes namsaimnieks” informēja, ka uzņēmumā ir trīs inficētie un divas kontaktpersonas, savukārt SIA “ALAAS” šobrīd ir viens inficētais. SIA “Rēzeknes ūdens” viens darbinieks no 31. decembra ir inficēts, bet viens darbinieks no 4. janvāra atrodas pašizolācijā kā kontaktpersona.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?