Jaunais gads ir sācies bagātīgi sniegots, tāpēc aicinām izbaudīt ziemas priekus un brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi! Lai turpinātu pilsētā kopā radīt prieku, izsludinām konkursu “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē”! Celiet, veliet, veidojiet un būvējiet no sniega vides objektus – mazus un lielus, tradicionālus un pārsteidzošus!

No 6. janvāra līdz 2. februārim konkursā “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē” var piedalīties individuāli vai vienas mājsaimniecības pārstāvji, izveidojot sniega skulptūru Festivāla parkā, gājēju promenādē (sākot no Latgales vēstniecības GORS līdz ARPC “Zeimuļs”), Rēzeknes pilskalnā, Krasta ielas promenādē (sākot no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Mediķu ielai) vai pretī Olimpiskajam centram “Rēzekne” (starp Franča Trasuna ielu un Rēzeknes upi). Nofotografējiet vai iefilmējiet izveidoto sniega skulptūru, norādiet skulptūras nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu, kontaktus un sūtiet foto/video uz e-pastu: kultur@rezekne.lv. Konkursam var pieteikt vairākas sniega skulptūras, skaits nav ierobežots.

Sniega skulptūras vērtēs Rēzeknes domes Kultūras komisija, pievēršot uzmanību idejai un tās realizācijai, radošumam un oriģinalitātei, sniega objekta koptēla kvalitātei. Konkursa “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē” 3 uzvarētāji saņems Rēzeknes pašvaldības sagatavotās balvas – Latgales keramiķu darbus, tortes un Latgales mājražotāju izstrādājumus. Uzvarētājus paziņosim Rēzeknes domes lapā rezekne.lv un pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” facebook lapā, bet balvas uzvarētājiem nodosim individuāli.

Konkursa nolikums

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

2 Comments
  1. Andris 2 gadiem atpakaļ

    Pleiksnu ciems

  2. Daniels 2 gadiem atpakaļ

    Musu sniegavirie ir arzemnieki Kas ir atbraukuši uz Rēzekni !

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?