Ziemassvētku un Jaungada svinību laikā Valsts policija Rēzeknes pilsētā katru dienu veica ierobežojumu kontroles pasākumus, par ierobežojumu neievērošana piemērojot arī ievērojamos naudas sodus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte pastāstīja, ka Rēzeknes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā, laika posmā no 30. decembra līdz 4. janvārim, par valstī noteikto ierobežojumu neievērošanu uzsākti 70 administratīvo pārkāpumu procesi, doti 80 preventīvie norādījumi un uzsāktas 2 resoriskās pārbaudes. Naudas sodi piemēroti apmērā no 10 līdz pat 1000 eiro. Kopumā tika pārbaudītas 583 personas.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknim ar iedzīvotājiem izveidojusies veiksmīga sadarbība un uz jebkuru iedzīvotāju izsaukumu VP darbinieki obligātā kārtā reaģē. “Pateicamies ikvienam iedzīvotājam, kuri ar mums sadarbojas. Tikai kopā mēs varam cīnīties ar Covid-19 un samazināt tā izplatības pieaugošo tendenci,” komentēja Rēzeknes iecirkņa vadītājs Gunārs Paškevičs.

Rēzeknes pilsētā piemērotie sodi bija apmērā no 20 līdz 1000 eiro, savukārt par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu likums paredz piemērot naudas sodu fiziskajai personai no 10 līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai – no 140 līdz 5000 eiro.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?