Pirmdien, 11. janvārī, pieņemts lēmums paaugstināt mēnešalgu vairākiem Izglītības pārvaldes, pārvaldes “Sociālais dienests”, kā arī pašvaldības iestādes “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” speciālistiem.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs paskaidroja, ka lēmums paaugstināt atalgojumu konkrētajām pozīcijām lielākoties pamatojams ar minimālās algas pieaugumu valstī: ”Atalgojums tiek paaugstināts speciālistiem, kam atalgojums ir no 500 līdz 600 eiro. Šīs ir tās jomas, kas pilsētas attīstībai un labklājībai ir ļoti būtiskas, līdz ar to speciālistiem pakāpeniski jāpaaugstina atalgojums.”

Pašvaldības budžetā 2021. gadā atalgojumu paaugstināšana prasīs 119 000 eiro.

Izglītības pārvaldē izmaiņas skars 13 amatus, kuros nodarbināto skaits ir 136. Atalgojuma apmērs pieaugs saimniecības vadītājiem, administratoriem, lietvedības pārziņiem, izglītojamo drošības administratoriem, pirmsskolas izglītības skolotāja palīgiem, vidusskolu pavāriem, konditoriem, vidusskolu virtuves vadītājiem, PII virtuves vadītājiem, dienesta viesnīcas vadītājiem, sporta zāles pārziņiem, autobusa vadītājiem un sociālajiem rehabilitētājiem.

Sociālajā dienestā atalgojuma izmaiņas skars 22 amatus un vairāk nekā 100 amata vienības. Atalgojums pieaugs sociālajam rehabilitētājam, bērnu aprūpētājiem, mantziņiem, būvgaldniekiem, aprūpētājiem, sociālajiem aprūpētājiem, dežurantiem, virtuves darbiniekiem, veļas pārziņiem, pirtniekiem, dezinfektoriem, santehniķiem, frizieriem un elektriķiem.

Pašvaldības iestādē “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” atalgojums tiks paaugstināts restaurācijas un radošo industriju darbnīcas elektrisko iekārtu speciālistam un jaunatnes lietu darbiniekam.

Lēmums 11. janvārī pieņemts Rēzeknes pilsētas domes komiteju apvienotajā sēdē un tiks virzīts uz domes sēdi 14. janvārī.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?