Ar Covid-19 inficēto skaits pēdējās 14 dienās Rēzeknes pilsētā uz 11. janvāri sasniedzis 528, savukārt Rēzeknes pašvaldība un tās pakļautībā esošās iestādēs gadījumu skaits nav ievērojami pieaudzis un iespēju robežās turpinās darbs attālinātā režīmā.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijas ēkā kopš 4. janvāra jauni inficēšanās gadījumi netika konstatēti. Lai situāciju stabilizētu vēl vairāk, pašvaldībā izdots rīkojums par iespēju strādāt attālināti līdz 7. februārim.

Arī pašvaldības pārvaldē “Sociālais dienests” saslimušo skaits nav būtiski pieaudzis. Pārvaldes administrācijā kopš 4. janvāra ir viens jauns saslimšanas gadījums, bet 5 darbinieki turpina ārstēties. Aprūpes mājas birojā, Bērnu sociālo pakalpojumu centrā un Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā jaunu saslimšanas gadījumu nav. Patversmē no 4. Janvāra inficēti 4 darbinieki un viens turpina ārstēšanos, savukārt starp klientiem jaunu gadījumu nav bijis.

Līdz 12. janvārim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 353 Covid-19 pacienti, 236 no tiem izārstēti vai izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai, 48 ir miruši, 69 pašlaik turpina ārstēšanos, trīs no viņiem ar smagu slimības gaitu, pārējie ar vidēji smagu slimības gaitu. 22 darbinieki atrodas karantīnā vai pašizolācijā.

Arī pašvaldības kapitālsabiedrībās un pakļautībā esošajās iestādēs. straujš inficēto pieaugums nav novērots.

5. janvārī tika konstatēts viens inficēšanas gadījums Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā. Kontaktpersonu nav, bet darbinieks ārstējās ģimenes ārsta uzraudzībā.

SIA “ALAAS” pašizolācijā atrodas divi Covid-19 saslimušie. SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” uz 11. janvāri uzņēmumā ir viens jauns saslimušais, bet trīs turpina ārstēšanos. SIA “Rēzeknes ūdens” personālā saslimušie nav konstatēti un viena kontaktpersona no 5. janvāra atrodas pašizolācijā.

Latgales vēstniecībā GORS ir viens Covid-19 saslimušais, bet viens darbinieks atzīts par kontaktpersonu.

SIA “Rēzeknes siltumtīkli” personālā ir trīs Covid-19 slimnieki un viena kontaktpersona. Četriem darbiniekiem ir rehabilitācijas periods pēc slimības, taču paredzēts, ka daļa no viņiem jau šonedēļ atgriezīsies darbā. Uz šodienu uzņēmumā, faktiski, ir trīs Covid-19 slimnieki un viena kontaktpersona, kas atrodas karantīnā. Četriem darbiniekiem ir rehabilitācijas periods pēc slimības (nav infekciozi) – B lapa, daļa no tiem šonedēļ varētu atgriezties darbā.

SIA “Rēzeknes satiksme” kolektīvā Covid-19 saslimšana konstatēta 3 darbiniekiem.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?