Pielāgojoties situācijai un ierobežojumiem, GORS turpina strādāt, taču mazliet attālinātāk. Kafejnīcā ZĪDS atkal iespējams pasūtīt ēdienus un dzērienus līdzņemšanai, nopirkt kādu saldumu kafejnīcas kioskā, bet no mājām var baudīt un atgriezties labām emocijām piepildītajos koncertos, skatoties kādu no GORS arhīva koncertierakstiem.

GORS Informācijas centrs-kase pagaidu režīmā līdz 25. janvārim katru darbadienu no 10.00 līdz 17.00 sasniedzams attālināti, zvanot uz 22020206 vai rakstot uz koncertzale@rezekne.lv. Sejas maskas “Vasals!” iespējams iegādāties kafejnīcas ZĪDS kioskā katru dienu no 12.00 līdz 20.00. Tāpat maskas iespējams pasūtīt arī uz citām vietām Latvijā ar Omniva vai pasta starpniecību. Pieteikuma forma pasūtījumiem.

Atceltā grupas “Rondo” un Aleksandra Ivanova koncerta biļešu atmaksa tiek pagarināta līdz 14. februārim. Ja biļetes iegādātas GORS biļešu tirdzniecības sistēmā kasē vai internetā, vai, ja vēlaties atgriezt naudu par “Biļešu Paradīze” kasē iegādātajām biļetēm, lūgums pieteikt individuālu apmeklējuma laiku pēc 25. janvāra.

No 12. janvāra darbu atsāk kafejnīca ZĪDS. Pasūtījumus līdzņemšanai var veikt katru dienu no 11.00 līdz 19.00 un tos izņemt, kā arī nopirkt kādu našķi no 12.00 līdz 20.00 var kafejnīcas ZĪDS kioskā, GORS 1. stāvā. Iepazīties ar atjaunotu kafejnīcas ēdienkarti. Pasūtījumus var veikt, zvanot uz 28080700. Ar GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieka karti visam ZĪDS piedāvājumam, paņemot pasūtījumu pašiem uz vietas, atlaide 20 %.

Esam parūpējušies arī par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā “Koncertieraksti”. Koncertierakstu sadaļa papildināta gan ar koncertuzveduma “Latgolys freska” ierakstu, “Kremerata Lettonica” un Georgija Osokina gada noslēguma koncertu “Tiekamies mūzikā!” un citiem.

Tāpat priecājamies, ka 2020. gada mūzikas notikumi Latgales vēstniecībā GORS ir pamanīti un pretendē uz Latvijas sabiedrisko mediju apbalvojumu “Kilograms kultūras” ziemas balsojumā. Balsošanai izvirzīti 13. oktobrī izskanējušais pasaulslavenās operdziedātājas Elīnas Garančas solokoncerts un 24. oktobrī piedzīvotais ērģeļmūzikas festivāla “ORGANismi” koncerts “Apkalna, Pauls un LNSO”. Tāpat Latgales vēstniecība GORS ir nominācijas “Mana kultūrvieta” pretendents. Atbalstīt koncertzāli un tās notikumus ikviens var līdz 22. janvāra plkst. 23.59, balsojot lsm.lv.

Aicinām visus koncertzāles apmeklētājus, tuvākus un tālākus atbalstītājus ievērot šī brīža ierobežojumos, būt veseliem, bet par norisēm un jaunumiem koncertzālē sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv, kā arī koncertzāles kontos sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja Kristiāna Valeniece Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?